Hotel Šachtička

Adresa

Hotel Šachtička , Banská Bystrica , Slovakia

Otváracie hodiny

nonstop

Facebook

Zobraziť

V prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v sedle pod Pánskym dielom (1 102 m. n. m.), len  7 km od Banskej bystrice, Vás očakáva rodinný horský hotel Šachtička so svojim areálom a službami. Okolitá príroda priam láka na turistiku, cykloturistiku, či do konského sedla. Zimu si vychutnávajú najmä lyžiari.

Lyžiarske stredisko ŠACHTIČKY láka dobre upravenými svahmi najmä náročnejších lyžiarov, ale prídu si na svoje aj deti a začiatočníci, vďaka kvalitnej lyžiarskej škole a komplexným službám.

Športovcom počas celého roka dobre slúži multifunkčná športová hala.

Hotel Šachtička svojou atmosférou pripomína typické alpské hotely. Prispievajú k tomu aj početné krby, poľovnícka výzdoba, staré komody, zákutia so sedačkami, kaviareň a terasy. Dobre sa tu cítia i rodiny s deťmi, vďaka vybaveniu a prístupu personálu. Hosťom hotela k dokonalému relaxu prispeje RELAXCENTRUM so širokou ponukou wellness služieb. Vynikajúca kuchyňa, koliba, terasa s grilom a pecou – sú záruky aj pre „fajnšmekrov". Školiace priestory v jedinečnom prostredí ocenenia firmy počas svojich eventov. Hotel Šachtička poskytuje všetko, čo človek potrebuje na oddych, relax a pohodu.