Podniky

Cult Club

Cult Club

CULT CLUB má pre Vás pripravených niekoľko špecialít, ktoré nájdete len u nás. Príďte si posedieť v príjemnom prostredí podniku a vychutnajte si skvelú ponuku čapovaných nepasterizovaných pív novych lokalnych pivovarov : Divny les (Sachticky): APA 13 ,Donovalsky pivovar: Kajmber Weizen 12, Visna 11 ...aj overena klasika: nefiltrovana Perla11, nechyba ani pivovar Urpin 12, 16 a ďalšie druhy roznych piv zo Slovenska a z Ciech

Čítaj viac

Farhof Art Club

Farhof Art Club

Od pondelka do piatku nás už na farskom majeri budete vedieť nájsť od desiatej hodiny rána do jednej hodiny rána nasledujúceho dňa. Príďte s nami vychutnávať slnečné lúče a nasávať nielen príjemnú energiu prichádzajúcej jari.

Čítaj viac

St. Petrus Vini

St. Petrus Vini

Naším domovom je južnoslovenský vidiek, kde je zem taká úrodná, že z každého padnutého semiačka vyklíči rastlinka, kde na Petra - Pavla sa žne a na piesčitých, slnkom zaliatych kopcoch v septembri dozrieva hrozno. Na takomto mieste vyrástlo aj naše VINÁRSTVO a PENZIÓN ST. PETRUS VINI.

Čítaj viac

Hotel Šachtička

Hotel Šachtička

Hotel Šachtička svojou atmosférou pripomína typické alpské hotely. Prispievajú k tomu aj početné krby, poľovnícka výzdoba, staré komody, zákutia so sedačkami, kaviareň a terasy. Dobre sa tu cítia i rodiny s deťmi, vďaka vybaveniu a prístupu personálu. Hosťom hotela k dokonalému relaxu prispeje RELAXCENTRUM so širokou ponukou wellness služieb. Vynikajúca kuchyňa, koliba, terasa s grilom a pecou – sú záruky aj pre „fajnšmekrov".

Čítaj viac

Čierny kameň

Čierny kameň

V Ružomerku úplne iný pohľad na pivo. Poctivé pivo nášho kočovného pivovaru a pivo z najlepších remeselných pivovarov Slovenska. Pivá od kamarátov z kočovných a klasických minipivovarov Slovenska. Pivné štyly celého sveta a aj naše klasické. Chute a vône piva, ktoré tieto štýly charakterizujú. Pivá ktoré sú pre niekoho nové a nepoznané.

Čítaj viac

Kaviareň Sladký život

Kaviareň Sladký život

Ak sa vyberiete na prechádzku uličkami bývalého kráľovského mestečka, idete do prírody, alebo len prechádzate malebnou krajinou Horehronia, popri dominante starohorských vrchov, Ľupčianskom hrade, môžete natrafiť na útulnú kaviarničku Sladký Život.

Čítaj viac

Rozprávka Caffé Bar

Rozprávka Caffé Bar

Nová štýlová kaviareň s detským kútikom v Banskej Bystrici s nádherným výhľadom na mesto, kde si budete môcť vychutnať Váš obľúbený koláč, kávu a mnoho iného. V priestoroch s čarovnou architektúrou nájdete množstvo prekvapení, detský kútik pre našich najmenších a počas víkendov na vás čaká rozprávkový program.

Čítaj viac

Art Cafe

Art Cafe

Art Cafe vzniklo v októbri 1998 ako spontánny projekt skupiny priateľov, ku ktorým sa postupne pridávali ďalší. Má za sebou takmer 19 rokov fungovania ako kaviareň, nočný bar, „komunitné centrum“ a zároveň hudobný klub. Dajú sa u nás zažiť plánované aj spontánne párty, stretnúť za mix pultom DJov z NuSpirit baru. Organizujeme koncerty známych aj neznámych hudobníkov a kapiel, oslavujeme spolu Silvestre. Baví nás

Čítaj viac

Regal Burger Banská Bystrica

Regal Burger Banská Bystrica

Poriadny burger. To je všetko. Čerstvé pečivo a mäso zo Slovenska. Bez kompromisov. Proper burger. Fresh buns and 100% beef from Slovakia. That's it.

Čítaj viac