Holman's

MGR. JURAJ HOLMAN

Štúdium

Juraj Holman vyštudoval jednoodborové zameranie “výtvarná výchova”. Vďaka štúdiu získal aj svoje ďalšie umelecké smerovanie.
Odjakživa sa zaujímal o nové techniky, pokrokové prístupy v umení, ktoré projektoval aj do svojej tvorby. Posúvaním svojich hraníc a hraníc klasického umenia  vytvára unikátne interiérové dizajny a umelecké diela.

Výtvarné zameranie

Zameriava sa hlavne na maľby na steny, interiérový dizajn, maľbu na plátno, pyrografiu do dreva a betónový reliéf. Používaním nevšedných techník a materiálov, ktoré si osvojil počas praxe na realizáciách v zahraničí, je každé Jurajovo dielo unikátne.

Vznik značky Holman’s

Značka Holman’s vznikla s jednoduchou víziou – vytvárať krajšie miesto pre život. Neprispôsobovať umenie priestoru, ale priestor umeniu. Aby sme žili v prostredí, ktoré napĺňa a inšpiruje.

Každá nová realizácia je pre nás výzvou s jednoduchým cieľom – vytvoriť originál. Umenie vzniklo preto, aby robilo svet krajším. Umenie má silu meniť chod vecí, vdýchnuť do monotónu život. Holman´s je tu preto, aby sa sila umenia stala realitou. Dlho sme zbierali poznania, know-how, cibrili cit.
Teraz prišiel čas posúvať to, čo vieme ďalej, aby bol svet okolo nás zaujímavejší, inšpiratívnejší, pretože poznáme silu v nás – silu umenia.

Ponuka služieb

Ponúkame nielen kreatívne služby v oblasti nástenných malieb, pyrografie, betónového reliéfu, ale aj špeciálne povrchové úpravy stien a tvorbu interiérového dizajnu.
Splníme vaše očakávania, pokiaľ si prajete zaujímavé a originálne riešenia vašich stien či už v interiéri, alebo exteriéri.

Špeciálne povrchové úpravy stien

Realizujeme rôzne povrchové úpravy a techniky stien: napr. fľakatý lakovaný efekt, prelínavý, sadrovo – reliéfny a iné. Originálne štukové omietky a lakované techniky tiež fungujú ako alternatíva nástennej maľby.

Maľba na stenu

Zameranie je neobmedzené, či už ide o maľbu na stenu v kanceláriách, v baroch, reštauráciách, bytoch, rodinných domov, alebo iných priestorov. Námet do vášho priestoru zrealizujeme podľa vašich predstáv alebo kreativitu prenecháte na nás a my vám návrh spracujeme tak, aby priestor ožil a splnil svoj účel. Maľbou na stenu priestor možno zväčšiť, zmenšiť, nabudiť tú pravú atmosféru v spálni, relax v obývačke, energiu a kreativitu v pracovni, exkluzivitu atď.

Tiež ponúkame služby v oblasti maľovanej reklamy a street – artu inovatívnym spôsobom.
Maľujeme všetko od menších malieb až po veľkoplošné obrazy s námetom presne šitým na mieru pre rôzne účely, ako sú firemné akcie, eventové podujatia, koncerty, festivaly atď.

Maľba obrazov

Ďalšou unikátnou službou sú obrazy maľované na mieru podľa konkrétnych požiadaviek klienta. Klient buď už má konkrétnu predstavu či už témy, alebo farebnosti a štýlu, alebo na základe jeho predstáv pri osobnej konzultácii vytvoríme sketch a zvolíme štýl, ktorý bude presne podľa požiadaviek.

Interiérový dizajn

V neposlednom rade ponúkame poradenstvo a samotnú realizáciu interiérového dizajnu – dispozičné riešenie, výber zariadenia a estetiku daného priestoru. Riešenie je navrhované výtvarníkom, preto je výnimočný a inovatívny v spolupráci s architektom (po technickej stránke).

Náš individuálny prístup s kreatívnym zmýšľaním splní vaše požiadavky na vytvorenie výnimočnej atmosféry tam, kde si to želáte.